Peste 60 de cetăţeni au participat la adunarea generală organizată de Primăria Hârseni la căminul cultural din satul Sebeş  joi, 14 octombrie a.c., începând cu ora 17.00. Primarul comunei, Daniel Dâmboiu, a prezentat sătenilor notificarea primită de la Salco Serv SA privind noile tarife pe care societatea le va impune abonaţilor.

La adunarea generală a fost invitată şi conducerea Salco Serv SA, dar niciun reprezentant al acesteia n-a participat.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *