Un tânăr, în vârstă de 21 de ani, din Făgăraș a fost depistat la volan, pe B-dul Unirii, fără să dețină permis de conducere. S-a întâmplat luni, 11 decembrie a.c., în jurul orei 1.15.   În cauză, a fost întocmit un dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de “conducerea unui vehicul fără permis de conducere”.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *