Acasă De actualitate Foto. Oraşul Victoria este pustiu. Localnicii respectă măsurile impuse de ordonanţele militare

Foto. Oraşul Victoria este pustiu. Localnicii respectă măsurile impuse de ordonanţele militare

0
3121

 

Oraşul Victoria este pustiu. Localnicii nu ies din case şi respectă măsurile impuse de ordonanţele militare. Pe străzile Pieţii, Mihai Eminescu şi Albota, la ora 20.00,  nu este niciun trecător. Mulţi dintre localnici au fost sancţionaţi pe perioada stării de urgenţă, un motiv în plus de a nu ieşi din case.

 

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.